Στον ρυθμό των Mad Video Music Awards βρέθηκε εφέτος ο ΟΠΑΠ, υποστηρίζοντας το μεγάλο μουσικό γεγονός. Το ΤΖΟΚΕΡ είχε πρωταγωνιστικό ρόλο σε ένα εντυπωσιακό act επί σκηνής, αλλά και στην VIP κερκίδα του ΟΠΑΠ που υποδέχθηκε πλήθος κόσμου.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad012.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad02.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad014.jpg)
Η Κατερίνα Στικούδη ανέβηκε στη σκηνή μαζί με τον KG, τον Greg και τους Vegas και ερμήνευσε το Yalla & Tous Ponaei, σε ένα ιδιαίτερο ethnic σκηνικό, ξεσηκώνοντας το κοινό.
Δείτε το βίντεο:
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad013.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad09.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad08.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad07.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad04.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad015.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad06.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad05.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad010.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad03.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/07/mad011.jpg)