Τα social media ή τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, είναι πια μέρος της καθημερινότητας όλων μας και αποτελούν έναν από τους πιο δημοφιλείς τρόπους επικοινωνίας. Αυτή η σύγχρονη τάση έχει αλλάξει τον τρόπο που επικοινωνούμε αλλά και τα μέσα της επικοινωνίας γενικότερα. Φυσικά, η εξέλιξη αυτή, δεν θα μπορούσε να αφήσει ανεπηρέαστο τον χώρο της υγείας που συνδέεται άμεσα με το γενικότερο ενδιαφέρον των πολιτών, τόσο για προσωπικά τους θέματα, όσο και για τις γενικότερες εξελίξεις στον πιο σημαντικό τομέα της ζωής τους, την υγεία. Η ευκολία και η αμεσότητα με την οποία διοχετεύονται οι πληροφορίες στο internet, οδηγούν τους πολίτες να αναζητούν διαδικτυακή πληροφόρηση και επιστημονικές απαντήσεις για τα θέματα υγείας που τους απασχολούν.
- Να αποκτήσετε ένα φιλικό και επαγγελματικό προφίλ που σας κάνει προσιτούς στο ευρύ κοινό στο οποίο και απευθύνεστε. Η αλληλεπίδραση με τους παλιούς και νέους ασθενείς είναι κάτι που χτίζεται συνεχώς και αδιάκοπα.
- Τα προφίλ σας είναι πάντα ενημερωμένα για τις υπηρεσίες σας και την εξέλιξη της επαγγελματικής σας πορείας. Οι ασθενείς σας και κάθε ενδιαφερόμενος με ευκολία σας εντοπίζει και άμεσα σας προσεγγίζει.
- Δεν εφησυχάζουμε αλλά δημιουργούμε επαγγελματικά προφίλ που συνεχώς εμπλουτίζονται και διαφοροποιούνται από τον ανταγωνισμό, προσφέροντάς σας νέες προτάσεις και ιδέες ώστε να ανανεώνεται συνεχώς η διαδικτυακή σας παρουσία.
«Η Health Solutions έχοντας διανύσει με συνέπεια μια διαδρομή 5 ετών, έχει καταστεί η no 1 εξειδικευμένη εταιρεία ιατρικού μάρκετινγκ, έχοντας στην ευθύνη της την επικοινωνία σημαντικών επιστημόνων υγείας. Συνεχίζουμε όπως ξεκινήσαμε, με ήθος, εμπιστευτικότητα, συνέπεια και αποτελεσματικότητα». Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 212 1025092. Εναλλακτικά συμπληρώστε την φόρμα εδώ και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός 24ώρου.