Από τα αγαπημένα μας σημεία στην πόλη, που σε καμία περίπτωση δεν μας θυμίζουν ότι βρισκόμαστε ακόμα εδώ. Ο λόγος για τις δροσερές, χαρούμενες –και καθιερωμένες πλέον– αυλές από την Κηφισιά μέχρι τη Γλυφάδα, οι οποίες μας ενθαρρύνουν ότι το καλοκαίρι βρίσκεται προ των πυλών. Γράφει η Ελπίδα Πιτάκη Παίρνουμε, λοιπόν, τους φίλους μας και κανονίζουμε απογευματινή ή βραδινή έξοδο μετά τη δουλειά, για απόλυτη χαλάρωση και κουβεντούλα σε περιβάλλοντα πανέμορφα και αναζωογονητικά. Για να κλείσουμε την ημέρα μας με τον καλύτερο τρόπο.
MoMix
Ginger
Artisanal
Theory Bar & More