Το κρασί αποτελεί μια ξεχωριστή κατηγορία από μόνο του. Τα μαγαζιά που ακολουθούν το έχουν καταλάβει και έχουν δημιουργήσει οικείους και ζεστούς χώρους για να μπορούμε να το απολαμβάνουμε στο μεγαλείο του. Ποιοτικές επιλογές από τον ελληνικό ή τον διεθνή αμπελώνα, σε ποτήρι ή μπουκάλι, συνοδεία γευστικών ποικιλιών ή μίνι πιάτων συνθέτουν το ιδανικό σκηνικό για μία χαλαρή after office έξοδο με τους φίλους στο κέντρο της πόλης. Όσοι πιστοί ακολουθείστε.
By the Glass
Warehouse
Ζάχαρη & Αλάτι Wine Restaurant
Fabrica de Vino
Heteroclito