O Bασίλης Ζούλιας παρουσίασε την κολεξιόν του στο πλαίσιο της 34ης Eλληνικής Eβδομάδας Mόδας, στον χώρο του Cine Iris, σε μια -όπως πάντα- προσεγμένη επίδειξη από δημιουργίες με vintage αισθητική.
Τα κοσμήματα φέρουν την υπογραφή του στενού συνεργάτη του, Περικλή Κονδυλάτου, και ανάμεσα στα μοντέλα που έλαβαν μέρος στο catwalk ήταν η υπέροχη και αειθαλής Βίκυ Κουλιανού, η κριτής γι’ αυτή τη σεζόν του My Style Rocks, Έβελυν Καζαντζόγλου, και η πρώην κριτής του GNTM, Ισμήνη Παπαβλασοπούλου.
Τα 10 ωραιότερα looks που είδαμε στην πασαρέλα του Βασίλη Ζούλια
![](/image/s320x/file/files/1/2024/04/zoullias6.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/04/zoulias10.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/04/zoulias9.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/04/zoulias8.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/04/zoulias7.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/04/zoulias5.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/04/zoulias4.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/04/zoulias3.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/04/zoulias2.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/04/zoulias1.jpg)