Το Κάουνας στην Λιθουανία δεν έχει να ζηλέψει σε τίποτα από την Αθήνα σε ότι έχει να κάνει με τις λακκούβες. Εκεί όμως η ομάδα Ζ999 βρήκε ένα έξυπνο τρόπο να στείλει μήνυμα στην πολιτεία πώς κάτι πρέπει επιτέλους να γίνει με το θέμα.
![](/image/s320x/file/files/1/2014/09/26/whatever/lakkouves/lakkoybes%20(1).jpg)
Το Κάουνας στην Λιθουανία δεν έχει να ζηλέψει σε τίποτα από την Αθήνα σε ότι έχει να κάνει με τις λακκούβες. Εκεί όμως η ομάδα Ζ999 βρήκε ένα έξυπνο τρόπο να στείλει μήνυμα στην πολιτεία πώς κάτι πρέπει επιτέλους να γίνει με το θέμα.