Την πρώτη του εμφάνιση με την όμορφη σύντροφό του Νάγια έκανε ο Αντρέας από το GNTM 3, ο οποίος κέρδισε τις εντυπώσεις στον διαγωνισμό μόδας. «Δεν είναι μοντέλο, αλλά την ψήνουμε!», είπε γελώντας ο Ανδρέας. «Προς το παρόν μόνο φαρμακοποιός…», είπε εκείνη.
«Το ότι κάνω εγώ μόντελινγκ δεν σημαίνει ότι η σύντροφός μου πρέπει να κάνει το ίδιο επάγγελμα με εμένα», είπε ο Αντρέας Αθανασόπουλος, απαντώντας σε ερωτήσεις δημοσιογράφων, ενώ αποκάλυψε πως γνωρίστηκαν στη Γερμανία έναν χρόνο μετά το GNTM 3.
![Ανδρέας Αθανασόπουλος και η σύντροφός του Ανδρέας Αθανασόπουλος και η σύντροφός του](/image/s320x/file/files/1/2021/12/athanasopoulos1.jpg)
Αναφερόμενος στη σχέση τους, σημείωσε πως «δεν τη λες ακριβώς εξ αποστάσεως. Ανά δεύτερο Σαββατοκύριακο με επισκέπτεται γιατί έχει λίγο περισσότερο χρόνο σαν φοιτήτρια».
![O Αντρέας από το GNTM 3 με την όμορφη σύντροφό του O Αντρέας από το GNTM 3 με την όμορφη σύντροφό του](/image/s320x/file/files/1/2021/12/athanasopoulos2.jpg)