Αμφότερες είναι pop stars, μινιατούρες και ξανθές. Υπάρχει όμως κάτι πολύ περισσότερο που τις… ενώνει. Κι αυτό το κάτι είναι η πέραση που έχουν στο gay κοινό. Γι’ αυτό και δίνουν συναυλίες σε ανάλογα clubs ή events.
Μάλιστα την ώρα που η Lady Gaga διασκέδαζε το ομοφυλοφιλικό κοινό στον Καναδά (κουνώντας και την σημαία τους) η Kylie είχε αναλάβει το αντίστοιχο της Αγγλίας!
Οι ακόλουθες εικόνες είναι από τα σχετικά events.
![](/image/s320x/file/files/1/2010/07/12/gagacanada_464x650.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2010/07/12/kyliestage_436x650.jpg)