Στην Πάρο απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές η Κατερίνα Καινούργιου με τον νέο της σύντροφο, Παναγιώτη Κουτσουμπή. Η παρουσιάστρια μετά από μια πετυχημένη τηλεοπτική σεζόν, απολαμβάνει την ευτυχία στο πλευρό του αγαπημένου της.
Η Κατερίνα Καινούργιου είναι και πάλι ερωτευμένη με τον 35χρονο επιχειρηματία. Όπως μαρτυρούν τα στιγμιότυπα που δημοσίευσε η ίδια στο Instagram, η παρουσιάστρια δεν κρύβει πια τη σχέση της. Πάνω σε μία από τις φωτογραφίες, έκανε tag τον αγαπημένο της, αποκαλύπτοντας έτσι ότι βρίσκεται μαζί της στο κυκλαδίτικο νησί.
![](/image/s320x/file/files/1/2024/07/kainourgiou4.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/07/kainourgiou2.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/07/kainourgiou3.jpg)
Μετά το φινάλε της εκπομπής της «Super Κατερίνα», η Κατερίνα Καινούργιου και ο νέος της σύντροφος έκαναν ένα σύντομο ταξίδι στην Αίγινα, και αφού επέστρεψαν για λίγο στην Αθήνα, αναχώρησαν ξανά για την Πάρο αυτή τη φορά.