H Κλέλια Ανδριολάτου απολαμβάνει τις διακοπές της στα Κουφονήσια. Τα γυρίσματα του «Maestro» στους Παξούς έφτασαν στο τέλος τους, και η ηθοποιός ξεκουράζεται παρέα με τους φίλους της.
Σε νέα ανάρτηση που έκανε στο Instagram, η Κλέλια Ανδριολάτου δημοσίευσε φωτογραφίες της, όπου τη βλέπουμε με μπλε μπικίνι σε μια πανέμορφη παραλία.
Στις φωτογραφίες, η ηθοποιός κρατά ένα σταυρόλεξο που έχει στο εξώφυλλό του τον Χριστόφορο Παπακαλιάτη. Στη λεζάντα της δημοσίευσής της σημείωσε: «Το crush μου • 7 γράμματα».
![](/image/s320x/file/files/1/2024/07/klelia2.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/07/klelia3.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/07/klelia4.jpg)