Σε ποιον δεν αρέσει το Παρίσι; Αν σας δινόταν η ευκαιρία δεν θα την αρπάζατε αμέσως, έτσι ώστε να βρεθείτε στην αγαπημένη όλων πόλη του Φωτός; Μπορεί να βρισκόμαστε αρκετά μακριά από την γαλλική πρωτεύουσα, ωστόσο υπάρχουν αρκετά στέκια στην Αθήνα που μας μεταφέρουν σε αυτή μέσα σε λίγα μόλις λεπτά. Με παριζιάνικη αισθητική, γαλλική φινέτσα και αύρα σίγουρα μία επίσκεψη σε αυτά θα αποδειχθεί πιο απολαυστική και ταξιδιάρικη από ποτέ.
Πορτατίφ
Artisanal
Petite Fleur