Μέσα σε μια ιδιαίτερη ατμόσφαιρα και με άρωμα Βρετανίας πραγματοποιήθηκε η βράβευση του Νικόλαου Κουλούσια, στο εστιατόριο Hide & Seek. Ο Έλληνας Chef που επιμελήθηκε το μενού στον πριγκιπικό γάμο της Μεγάλης Βρετανίας έλαβε τον τίτλο του πρεσβευτή της ελληνικής γαστρονομίας από το Greek Taste Beyond Borders. Με την ευκαιρία της επιστροφής του από την Αγγλία και το παλάτι του Μπάκιγχαμ, όπου έδωσε μια κρητική νότα στο γάμο της χρονιάς, τιμήθηκε για την προσφορά του στη διάδοση της ελληνικής γαστρονομίας.
Hide & Seek
Λεωφόρος Κηφισίας 254 Χαλάνδρι 210-67.76.747