Είναι κάτι απογεύματα που αρνείσαι να γυρίσεις σπίτι. Έχεις μόλις τελειώσει τη δουλειά στο γραφείο και η πρόταση για ένα χαλαρό ποτό με φίλους ή συναδέλφους φαντάζει δελεαστική. Για αυτά ακριβώς τα απογεύματα, επιλέξαμε και σας προτείνουμε μερικά από τα ωραιότερα στέκια στο κέντρο της Αθήνας, που προσφέρουν το ιδανικό after office σκηνικό: ζεστή ατμόσφαιρα, περιβάλλον που κρατάει το ενδιαφέρον και εξαιρετικές λίστες cocktail ή κρασιών για να χαλαρώσουμε και να αποβάλλουμε το στρες και την ένταση της ημέρας.
Bar de Theatre
The Clumsies
Bartesera
Quartier d’Athenes
Warehouse
By the Glass