Με τον καιρό να ζεσταίνει όλο και περισσότερο, η επιθυμία μας για απολαυστικές στάσεις δροσιάς στην πόλη ολοένα και μεγαλώνει. Τι καλύτερο από ένα φρέσκο, λαχταριστό παγωτό στο χέρι ή ένα κυπελλάκι παγωμένο γιαούρτι που θα νοστιμίσει τις καλοκαιρινές βόλτες μας στο κέντρο της Αθήνας και θα μας φτιάξει τη διάθεση σε χρόνο dt; Παρακάτω θα βρείτε έξι επιλογές που θα σας κάνουν να υποκύψετε πολύ εύκολα. Διαλέξτε ανάμεσα στις υπέροχες γεύσεις και απολαύστε χωρίς ενοχές.
Le Greche
Αφοί Ασημακόπουλοι
The Ice Cream Shop
Yogolicious