Το «The Christmas Factory» επιστρέφει για 4η χρονιά στην Τεχνόπολη του δήμου Αθηναίων και σας περιμένει όλους. Από τις 2 Δεκεμβρίου 2016 έως και τις 2 Ιανουαρίου 2017, το «The Christmas Factory» θα βρίσκεται στην Τεχνόπολη του δήμου Αθηναίων και θα περιμένει μικρούς και μεγάλους με νέες εκπλήξεις, απίθανες προτάσεις για παιχνίδι και πολλά δώρα!
Πληροφορίες
2 Δεκεμβρίου 2016- 2 Ιανουαρίου 2017 Τεχνόπολη δήμου Αθηναίων Ώρες λειτουργίας: 10.00 πμ – 10.00μμ Τιμή εισιτηρίου: 5,50 ευρώ Δευτέρα – Παρασκευή: τα 2 εισιτήρια στην τιμή του ενός. Η προσφορά ισχύει έως και 23/12 Προπώληση εισιτηρίων: www.thechristmasfactory.gr Εισιτήρια θα διατίθενται καθημερινά στα ταμεία του «The Christmas Factory» www.thechristmasfactory.gr Facebook: The Christmas Factory Twitter: @XmasFactoryGR Instagram: xmasfactorygr Youtube: The Christmas Factory Pinterest: The Christmas Factory