Φίλαθλοι που βρέθηκαν στο φιλικό της Λαμίας με την ΑΕΚ Β΄ στο «Αθανάσιος Διάκος» κάλεσαν delivery για καφέ μέσα στο γήπεδο.
Την φωτογραφία με τον ντελιβερά και το μηχανάκι δίπλα από τις εξέδρες και μέσα στο γήπεδο, δημοσίευσε το lamiaole.gr.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/08/delivery-%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%BB%CE%B1%CE%BC%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%B5%CE%BA-%CE%B2.jpg)
Πάντως, το συγκεκριμένο γήπεδο έχει την τιμητική του στο delivery, καθώς την πρώτη φορά που το VAR ήρθε στην Ελλάδα έκανε επίσημη πρεμιέρα στο Λαμία – Παναθηναϊκός, τα σουβλάκια που… μπήκαν στο όχημα που είχε τοποθετηθεί το video assistant referee έκλεψαν την παράσταση.