Τη μνήμη του Άλκη Καμπανού τίμησαν ο Ολυμπιακός Β’ και ο Ατρόμητος, με αντιπροσωπείες του να δίνουν το παρών στο σημείο που δολοφονήθηκε ο 19χρονος φίλος του Άρη.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/02/3407223.jpg)
Συγκεκριμένα, οι Αριέλ Ιμπαγάσα, Γιάννης Μανιάτης και Γιώργος Ανατολάκης εκπροσώπησαν τους «ερυθρόλευκους», ενώ τους Περιστεριώτες εκπροσώπησαν οι Χαβιέρ Ούμπιδες και Νίκος Λαζαρίδης.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/02/3407204.jpg)
Οι αντιπροσωπείες των δύο ομάδων, που βρίσκονται στη Θεσσαλονίκη για αγώνες, κατέθεσαν λουλούδια, τιμώντας τη μνήμη του αδικοχαμένου Άλκη.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/02/3407202.jpg)