Η ισοπαλία με την ΑΕΚ δεν ικανοποιεί τον Γιόχανσον. Ο Ματίας Γιόχανσον έγραψε στο λογαριασμό στο instagram μετά το ματς με την ΑΕΚ: «Αξίζαμε περισσότερα. Τόσο υπερήφανος που είμαι μέλος αυτής της ομάδας. Η υποστήριξη ήταν απίστευτη».
Η ισοπαλία με την ΑΕΚ δεν ικανοποιεί τον Γιόχανσον. Ο Ματίας Γιόχανσον έγραψε στο λογαριασμό στο instagram μετά το ματς με την ΑΕΚ: «Αξίζαμε περισσότερα. Τόσο υπερήφανος που είμαι μέλος αυτής της ομάδας. Η υποστήριξη ήταν απίστευτη».