Στο ντέρμπι της προηγούμενης Κυριακής με τη Γιουβέντους, όπως συμβαίνει και σε κάθε αγώνα της Τορίνο, οι ultras της γκρανάτα τίμησαν έναν από τους ιστορικούς ηγέτες τους. Στις φωτογραφίες από τις εξέδρες του Ολίμπικο, είδαμε ότι πάνω-πάνω στην curva της Τορίνο υπήρχε η φωτογραφία ενός οπαδού. Μια φωτογραφία που υπάρχει σε κάθε εντός έδρας παιχνίδι της γκρανάτα. Ποιος ήταν αυτός ο οπαδός όμως;
- Περισσότερες σχετικές ιστορίες στα οπαδικά και ποδοσφαιρικά αφιερώματα του forzajuve.gr