Η αστυνομία συνέλαβε έναν 34χρονο οπλισμένο άντρα στο κέντρο της Αθήνας, ο οποίος μάλιστα ανήκει σε μία πάρα πολύ σκληρή συμμορία που συνδέεται με πολλές δολοφονίες.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του Mega ο 34χρονος συνελήφθη έξω από μαγαζί το οποίο είχε απασχολήσει στο παρελθόν τις Αρχές και απ΄ότι φαίνεται εκεί δρα η συγκεκριμένη συμμορία Αλβανών.
![](/image/s320x/file/files/1/2024/01/voulgaros1.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/01/voulgaros2.jpg)
Ο 34χρονος εντοπίστηκε να φέρει το παρακάτω όπλο στη λαβή του είχε τοποθετήσει μονωτική ταινία ώστε να μην εντοπιστούν τα δακτυλικά του αποτυπώματα, για να μπορέσει να το ξεφορτωθεί στη συνέχεια.
![](/image/s320x/file/files/1/2024/01/oplo22.jpg)
Σημειώνεται πως στο παρελθόν ο 34χρονος είχε καταθέσει μήνυση σε βάρος αστυνομικών της ομάδας της Άμεσης Δράσης, κατηγορώντας τους πως τον είχαν χτυπήσει κατά τη διάρκεια ελέγχου στο Γκάζι.