Την πρώτη της ανάρτηση μετά την οικειοθελή αποχώρηση του συζύγου της Στέλιου Χανταμπάκη από το Survivor All Star έκανε τα ξημερώματα της Πέμπτης (4/5) η Όλγα Πηλιάκη. «Σε αγαπάμε πολύ» έγραψε.
«Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα τα μηνύματα αγάπης και υποστήριξης. Είναι η καλύτερη ανταμοιβή!! Σε αγαπάμε πολύ» έγραψε χαρακτηριστικά σε story της η Όλγα Πηλιάκη.
«Μας κάνεις υπερήφανους κάθε στιγμή!!!» συμπλήρωσε η σύζυγος του Στέλιου Χανταμπάκη.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/05/xantampakis2.jpg)