Στην Αίγινα γιόρτασε τα γενέθλιά της η Σμαράγδα Καρύδη, δίπλα σε αγαπημένα της πρόσωπα.
Με αφορμή την ξεχωριστή ημέρα, η δημοφιλής ηθοποιός προσκάλεσε καλούς της φίλους και γιόρτασαν όλοι μαζί δίπλα στην πισίνα.
Ανάμεσα στους καλεσμένους, η Ελισάβετ Κωνσταντινίδου, η Φωτεινή Αθερίδου, η Κάλλη Μαυρογένη, ο Κώστας Κόκλας, ο Πάνος Μουζουράκης και ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης.
Η Σμαράγδα Καρύδη δημοσίευσε στιγμιότυπα και βίντεο από τη βραδιά στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της, η ηθοποιός έγραψε: «Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας για χθες Τα κεριά είναι πολλά και τ’αγαπάω όλα. Θα ήθελα άλλα τόσα. Μακάρι. Να μας έχει ο Θεός γερούς».
![](/image/s320x/file/files/1/2024/08/Snapinsta_app_454637291_18447952969035255_5086403458873366178_n_1080.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/08/Snapinsta_app_454637708_18447953023035255_2809691063257178327_n_1080.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/08/Snapinsta_app_454661449_18447952960035255_137698892710772340_n_1080.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/08/Snapinsta_app_454688849_18447953032035255_4650115299814949544_n_1080.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/08/Snapinsta_app_454711426_18447952978035255_6233555969810741410_n_1080.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/08/Snapinsta_app_454716978_18447953074035255_6635691287096080906_n_1080.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/08/Snapinsta_app_454717073_18447953005035255_2256523278314044496_n_1080.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/08/Snapinsta_app_454754640_18447952990035255_7849836395284389177_n_1080.jpg)