Στο Βερολίνο βρέθηκε ο Βασίλης Μπισμπίκης, όπου παρακολούθησε τον αγώνα ανάμεσα στην ομάδα του, τον Παναθηναϊκό, και τη Φενερμπαχτσέ στον ημιτελικό του Final-4 της Euroleague.
Έκανε και μια στάση στην Ελβετία, από όπου και ανέβασε στο Instagram μερικές φωτογραφίες. Στην αρχή, ο Βασίλης Μπισμπίκης έδειξε ένα στιγμιότυπο από τη βόλτα που έκανε με την παρέα του, στην Zentralwäscherei.
Ο ηθοποιός έβγαλε μερικές φωτογραφίες μέσα από το γήπεδο Uber Arena στο Βερολίνο, όπου και είδε την ομάδα του να κερδίζει και να περνάει στον τελικό της Euroleague.
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/bisbikis.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/bisbikis1.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/bisbikis2.jpg)