Διασκέδαση και εκπλήξεις απόλαυσαν οι κάτοικοι της Καστοριάς σε ακόμη μία επιτυχημένη ΣΚΡΑΤΣ night.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/05/skrats6.jpg)
Το δημοφιλές παιχνίδι του ΟΠΑΠ, συνεχίζοντας το ταξίδι του σε όλη την Ελλάδα, έκανε στάση στην Καστοριά, το Σάββατο 14 Μαΐου, και μετέτρεψε ακόμη ένα κατάστημα ΟΠΑΠ στον απόλυτο προορισμό διασκέδασης.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/05/skrats5.jpg)
Όσοι βρέθηκαν στο κατάστημα ΟΠΑΠ, επί της Λεωφόρου Κύκνων 2, έζησαν μια απολαυστική βραδιά με πρωταγωνιστή το ΣΚΡΑΤΣ, πολλή μουσική, ανεβασμένη διάθεση και γευστικές εκπλήξεις. Η ΣΚΡΑΤΣ night ολοκληρώθηκε με μια κλήρωση για ένα μεγάλο δώρο, το οποίο κέρδισε ένας τυχερός πελάτης του καταστήματος ΟΠΑΠ.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/05/skrats2.jpg)
Δείτε τι έγινε στην ΣΚΡΑΤΣ night στην Καστοριά: