Στον αέρα… κυριολεκτικά, γιόρτασε τα γενέθλιά του ο Κώστας Μπακογιάννης. Έκανε ελεύθερη πτώση με το αλεξίπτωτο στην Κωπαΐδα και την αφιέρωσε σε έναν αδικοχαμένο φίλο του, που υπηρετούσαν μαζί στους αλεξιπτωτιστές.
Στον αέρα… κυριολεκτικά, γιόρτασε τα γενέθλιά του ο Κώστας Μπακογιάννης. Έκανε ελεύθερη πτώση με το αλεξίπτωτο στην Κωπαΐδα και την αφιέρωσε σε έναν αδικοχαμένο φίλο του, που υπηρετούσαν μαζί στους αλεξιπτωτιστές.