Η MISKO, η αγαπημένη μάρκα ζυμαρικών της ελληνικής αγοράς, παρουσιάζει τη νέα «Χρυσή Σειρά» ζυμαρικών. Με εξαιρετική γεύση, χρυσοκίτρινο χρώμα και με το υψηλότερο ποσοστό πρωτεϊνών, αποτελεί την ιδανική επιλογή για κλασικές και απαιτητικές συνταγές. Η «Χρυσή Σειρά» της MISKO ξεχωρίζει, καθώς είναι φτιαγμένη από μία και μοναδική ποικιλία σιταριού, την εξαιρετικής ποιότητας ποικιλία Σβέβο, συνιστώντας έτσι το μοναδικό ελληνικό ζυμαρικό από μονοποικιλιακό σιτάρι. Το σιτάρι ωριμάζει κάτω από τον ελληνικό ήλιο, με τη φροντίδα και το μεράκι επιλεγμένων παραγωγών που καλλιεργούν, πάντα με την επίβλεψη και την τεχνογνωσία της MISKO.
- Παστίτσιο
- Ματσάτα
- Σπαγγετίνη Νο10
- Σπαγγέτι Μακαρούνια
- Πλεξούδες
- Κριθαράκι
Η «Χρυσή Σειρά» διατίθεται σε μοντέρνα και premium συσκευασία με κυρίαρχα χρώματα το μαύρο και χρυσαφί που αναδεικνύουν την υψηλή ποιότητα και τη μοναδικότητα του προϊόντος. Για συνταγές και περισσότερες πληροφορίες οι φίλοι της Χρυσής Σειράς μπορούν να «πλοηγηθούν» στο ανανεωμένο site www.misko.gr