Με δυσκολία διεξάγεται η κυκλοφορία των οχημάτων στην Λεωφόρο Σούδας στα Χανιά, όχι μόνο από τα νερά της βροχής, αλλά και από τα νερά που ξεχύνονται από πυροσβεστικό κρουνό. Του ανταποκριτή μας από το flashnews.gr στην Κρήτη Ο κρουνός στην διασταύρωση της Λεωφόρου Σούδας με τον δρόμο του ΜΑΙΧ, έσπασε ξαφνικά στις 10 το πρωί με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί ένας μεγάλος πίδακας νερού.
Περισσότερες ειδήσεις για την Κρήτη στο flashnews.gr