Μία ημέρα πριν από τα Χριστούγεννα αγαπημένα στέκια της Αθήνας, διοργανώνουν τα πιο επιτυχημένα πάρτι (κάποια από αυτά street parties) της χρονιάς τόσο κατά τη διάρκεια της ημέρας, όσο και το βράδυ μετά το ρεβεγιόν. Γράφει η Ελπίδα Πιτάκη Πλούσιοι μπουφέδες, ζωντανή μουσική και άφθονα cocktails ή κρασί γίνονται οι πρωταγωνιστές της ημέρας που μας βάζουν στο εορταστικό κλίμα με τον πιο ευχάριστο τρόπο. Καλή διασκέδαση και χρόνια πολλά!
Galaxy Hilton