Το καλοκαίρι βρίσκεται προ των πυλών και η διάθεση σηκώνει βόλτες με την απαραίτητη δόση αρμύρας. Το ιδανικό σκηνικό μετά τις πρώτες βουτιές περιλαμβάνει τραπέζι δίπλα στο κύμα και ωραία μεζεδάκια που μυρίζουν ιώδιο. Γράφει ο Μίλτος Μιχαλάς Από τη Βουλιαγμένη μέχρι τo Πόρτο Ράφτη, αναζητήσαμε ποιοτικά γευστικά στέκια δίπλα σε μερικές από τις πιο δημοφιλείς παραλίες της Αττικής και συγκεντρώσαμε οκτώ από τις πιο αγαπημένες μας διευθύνσεις.
Σούνιο
Ακρογιάλι
Μαραθώνας
Ο Ψαράς
Πόρτο Ράφτη
Φύκι Φύκι
- Διαβάστε ολόκληρο το θέμα στο www.greekguide.com