Οι κρύες μέρες θέλουν ζεστασιά, καλή παρέα και νόστιμο φαγητό. Μερακλίδικοι μεζέδες, παραδοσιακές γεύσεις αλλά και πιάτα με φαντασία, καλό κρασί και χαλάρωση δίπλα στη φωτιά. Ποιος θα έλεγε «όχι» σε ένα τέτοιο σκηνικό αυτήν την εποχή; Γράφει ο Μίλτος Μιχαλάς Ψάξαμε και βρήκαμε αγαπημένες ταβέρνες και μεζεδοπωλεία στην Αττική για να «χουχουλιάσουμε» απολαμβάνοντας ωραίες γεύσεις. Όσοι εκτιμάτε το καλό φαγητό, που προσφέρεται σε χώρους με ζεστή και σπιτική ατμόσφαιρα, δεν έχετε παρά να διαβάσετε τις προτάσεις μας και να επιλέξετε αυτή που σας ταιριάζει.
Argentina
Το Ρεμούτσικο
Μονοκατοικία
- Διαβάστε ολόκληρο το θέμα στο www.greekguide.com