Το Burger Joint έχει αποδείξει εδώ και έξι χρόνια την αξία του και δικαίως συμπεριλαμβάνεται στα καλύτερα μπεργκεράδικα της πόλης. Εδώ η συνταγή για burger έχει τέχνη και μεράκι που δεν αφήνει κανένα ασυγκίνητο. Το Burger Joint της Γλυφάδας ήταν αυτό που έκανε την αρχή, εισάγοντας τη φιλοσοφία του αμερικάνικου burger στις καθημερινές συνήθειες των Αθηναίων. Οι ιδιοκτήτες του, Γιώργος, Φάνης και Θανάσης Παπακώστας, με μεγάλη εμπειρία στον τομέα και έχοντας εργαστεί στο παρελθόν σε εστιατόρια στη Νέα Υόρκη και την Αθήνα, δημιούργησαν έναν μεγάλο και ανοιχτό χώρο με καλοκαιρινή αύρα και design που μας ταξιδεύει στο Λος Άντζελες.
Πληροφορίες
Πλατεία Νυμφών 1, Γλυφάδα, τηλ. 210 8940260 Δ. Σολωμού 4, Νέο Ψυχικό, τηλ. 210 6712222 Fb page: The Burger Joint www.burgerjoint.gr