Εδώ και σχεδόν 20 χρόνια, το Fruzaty Cafe Lunch Bar έχει καθιερωθεί ως το all day place to be στην πλατεία της Νέας Κηφισιάς. Τώρα που άνοιξε ο καιρός για τα καλά, η περιποιημένη αυλή του, με τους black & white τόνους, τις κόκκινες πινελιές και τις πρασινάδες στις γωνιές, θα σας πείσει να το μετατρέψετε σε καθημερινό σας στέκι.
Πληροφορίες
Ελαιών 42, Κηφισιά, τηλ. 210 6232619 fb page: FRUZATY Cafe Lunch Bar