Το The Sowl, ο νέος κορυφαίος πολυχώρος στο ιστορικό κέντρο της πόλης, εγκαινιάζει την καλοκαιρινή σεζόν με ένα μεγάλο Summer Opening Party στην hacienda του, την Παρασκευή 13 Μαΐου στις 22.00 το βράδυ, με special guest DJ για πρώτη φορά τον Αλέξανδρο Χριστόπουλο αλλά και πολλές εκπλήξεις! Το γνωστό ιστορικό κτήριο των στάβλων του Όθωνα στο Θησείο, όπου από τον προηγούμενο χρόνο φιλοξενεί το The Sowl –ιδιοκτήτες του είναι οι Γιάννης Μωράκης της JKM Group, Γιώργος Μελισσάρης και Αλεξάνδρα Δράκου– είναι πλέον αφιερωμένο στους λάτρεις του πολύ καλού φαγητού εμπνευσμένου από τις κουζίνες της Κεντρικής και Νότιας Αμερικής υπό την επιμέλεια του Chef Μάνου Ευσταθίου, της Τέχνης, της ιδιαίτερης μουσικής και της ποιοτικής διασκέδασης.
Info
Ηρακλειδών 10, Θησείο Τηλ. 210 3450003, 6973 227000 www.thesowl.com https://www.facebook.com/The-Sowl