Με τον καιρό σύμμαχό μας απολαμβάνουμε τις βόλτες μας στον Πειραιά, δεν χορταίνουμε την εκπληκτική θέα στο Μικρολίμανο και επισκεπτόμαστε στέκια που μπαίνουν σταθερά στην ατζέντα μας. Κλασικές αξίες της περιοχής αλλά και πιο πρόσφατες αφίξεις δίνουν το δικό τους στίγμα στη μέρα μας και μας γεμίζουν με πλούσια αρώματα, λαχταριστές γεύσεις και μοναδικές εμπειρίες διασκέδασης. Γράφει η Ελπίδα Πιτάκη Ποιος μπορεί να πει όχι, άλλωστε, σε έναν καφέ σχεδόν πάνω στη θάλασσα, σε ένα γεύμα με ολόφρεσκα ψαράκια και λαχταριστά θαλασσινά, αλλά και σε ένα ποτό με φόντο τα άλλοτε κακόφημα σοκάκια της Τρούμπας;
Για καφέ με εκπληκτική θέα
Ιστιοπλοϊκός
Για φαγητό με θαλασσινά και φρέσκα ψαράκια
Ω3