Λίγο κρασί, λίγο θάλασσα… Όσο τετριμμένο κι αν ακούγεται η θάλασσα αποτελεί πάντα ιδανικό «καταφύγιο» κάθε φορά που θέλουμε να αδειάσουμε το μυαλό μας και να χαλαρώσουμε. Ακόμη και το χειμώνα. Βρήκαμε, λοιπόν, εκείνα τα στέκια της πόλης που σερβίρουν καφέ, φαγητό αλλά και ποτό σχεδόν πάνω ή δίπλα στο κύμα όλες τις εποχές του χρόνου. Καθιερωμένα spots που όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο διαχρονικά γίνονται, καθώς τα αναζητάμε πάντα όταν θέλουμε να γεμίσουμε τις μπαταρίες μας. Και πάντα επιτυγχάνουν το σκοπό της δημιουργίας τους. Να μας προσφέρουν ποιοτικές και απολαυστικές στιγμές μακριά από το κλεινόν άστυ, ακόμη κι αν βρισκόμαστε σε αυτό. Απόλαυσέ τα και επίλεξε εκείνο που ανταποκρίνεται στις επιθυμίες σου! Γράφει η Ελπίδα Πιτάκη
Ark
Balux The House Project
Mare Marina
Ιστιοπλοϊκός
Nalu
Blanco Αγνάντι
Moorings
Block
Εν πλω
Rumors
Waffle House
Λίμνη Βουλιαγμένης
Fragma