Η περιποίηση των άκρων αποκαλύπτει με την πρώτη ματιά την φροντίδα που δίνουμε για την εξωτερική μας εμφάνιση. Η εικόνα των περιποιημένων αλλά και υγειών άκρων κερδίζει πάντα τις πρώτες εντυπώσεις! Η περιποίηση των νυχιών κρίνεται απολύτως απαραίτητη διότι τα νύχια ταλαιπωρούνται καθημερινά ακόμα και από το συχνό πλύσιμο με νερό και τα καθαριστικά έντονης δράσης, έτσι γίνονται πιο ευάλωτα σε μολύνσεις (π.χ μυκητιάσεις) και διάφορες άλλες ανωμαλίες των νυχιών. Η σειρά αποτελείται από δύο προϊόντα και συμπληρώνεται παράλληλα με την χρήση της κρέμας χεριών ρόδι.
Στυλό Αφαίρεσης Επωνυχίων
Στυλό περιποίησης νυχιών