Το τρόπαιο του Europa Conference League το οποίο θα διεκδικήσει ο Ολυμπιακός με αντίπαλο την Φιορεντίνα στο OPAP Arena στις 29 Μαΐου, βρίσκεται στην πλατεία Κοτζιά από τις 09:00 το πρωί της Παρασκευής (10/05).
Από νωρίς το πρωί φίλαθλοι του Ολυμπιακού έφτασαν στο σημείο για να φωτογραφηθούν με το κύπελλο το οποίο θα βρίσκεται στην πλατεία Κοτζιά έως τις 20:00 το βράδυ.
Το τρόπαιο της διοργάνωσης υποδέχτηκε στην πλατεία ο δήμαρχος της Αθήνας.
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/tropaio01.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/tropaio02.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/tropaio03.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/tropaio04.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/tropaio05.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/tropaio07.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/tropaio08.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/tropaio09.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/tropaio010.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/kupelo4.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/kupelo2.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/05/kupelo3.jpg)