Για 11η συνεχόμενη χρονιά, ο Αντώνης Σρόιτερ θα βγει στον «αέρα» του Alpha προκειμένου να κάνει… αυτοψία στα θέματα που απασχολούν τους τηλεθεατές.
Η εκπομπή «Αυτοψία» επιστρέφει για 11η χρονιά στην τηλεόραση του Alpha. Ο Αντώνης Σρόιτερ και η ομάδα του ακολουθούν το τρίπτυχο «έρευνα – αποκάλυψη – ενημέρωση» και επιχειρούν να δώσουν απαντήσεις σε ερωτήσεις της κοινωνίας.
Ο Αντώνης Σρόιτερ και η ομάδα του κάνουν έρευνα στις υποθέσεις που προκάλεσαν αίσθηση. Πρόσωπα που βρέθηκαν στην καρδιά της ενημέρωσης και συζητήθηκαν, σπάνε τη σιωπή τους.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/09/sroiter.jpg)
Γεγονότα που απασχόλησαν την κοινωνία και άλλαξαν τη ζωή μας, αλλά και θέματα διαφορετικά, εναλλακτικά, με εσάς εμπνευστές, πρωταγωνιστούν στο φακό της εκπομπής.
Δείτε το trailer της «Αυτοψίας»: