Τα γενέθλιά του έχει σήμερα ο αντιπρόεδρος της ΝΔ Άδωνις Γεωργιάδης, ο οποίος γεννήθηκε στις 6 Νοεμβρίου του 1972. Πολλοί έσπευσαν να του ευχηθούν για τα γενέθλιά του μέσω twitter και facebook, ενώ η σύζυγός του Ευγενία Μανωλίδου, ανέβασε φωτογραφίες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις Ευχές σας. Αισίως έκλεισα τα 46 και μπαίνω στα 47. Άντε και του Χρόνου να είμαστε γεροί και να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας… pic.twitter.com/5QsvlwwukO
— Άδωνις Γεωργιάδης (@AdonisGeorgiadi) 5 Νοεμβρίου 2018