Η έξοδος με τις φίλες πάντα αποδεικνύεται πολύ καλή επιλογή. Κους- κους, χορός και άφθονο flirting σε καθιερωμένα στέκια συνιστούν τη συνταγή της επιτυχίας. Ειδικά, όταν η παρέα είναι κεφάτη, αυτή η βραδιά μένει πάντα αξέχαστη. Βέβαια, σημαντικό ρόλο σε αυτό παίζει και η ατμόσφαιρα του μαγαζιού που έχετε επιλέξει. Γι’ αυτόν το λόγο, σας προτείνουμε εφτά αγαπημένα meeting points για να βγείτε, να τα πείτε και να τα πιείτε με την κοριτσοπαρέα.
The Dude Bar
The Clumsies
Bartesera