Την πρώτη επέτειο του γάμου τους γιορτάζουν σήμερα, 1 Σεπτεμβρίου ο Ηλίας Βρεττός και η Αναστασία Δεληγιάννη. Το ζευγάρι παντρεύτηκε πέρυσι στην Κύμη στην Εύβοια και έλαμπε από χαρά.
«Μωρό μου είμαστε ένα χρόνο πιο κοντά στο άπειρo. Ξημερώνει η πρώτη μας επέτειος! Χρόνια μας πολλά!!!» έγραψε σε ανάρτησή του στο Instagram ο Ηλίας Βρεττός τα ξημερώματα της Παρασκευής (1/9).
Παράλληλα ο τραγουδιστής ανέβασε στο προσωπικό του προφίλ μία σειρά από αδημοσίευτες φωτογραφίες από τον γάμο τους.
Δείτε τις φωτογραφίες που δημοσίευσε ο Ηλίας Βρεττός
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/vrettos2.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/vrettos3.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/vrettos4.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/vrettos5.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/vrettos6.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/vrettos7.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/vrettos8.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/vrettos9.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/vrettos10.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/vrettos11.jpg)