Η Έλενα Ράπτη Βουλευτής Α’ Θεσσαλονίκης, παρευρέθηκε στο Βεάκειο Θέατρο Πειραιά στην υπέροχη παράσταση του Τάκη Ζαχαράτου με τίτλο «Έλα μες στην αγκαλιά μου».
![](/image/s320x/file/files/1/2022/06/rapti2-2.jpg)
Ο ταλαντούχος και χαρισματικός καλλιτέχνης Τάκης Ζαχαράτος χάρισε σε όλους, με τη μοναδική ερμηνεία του, άφθονο γέλιο μέσα από ένα πρόγραμμα γεμάτο υπέροχα τραγούδια και μοναδικές μεταμφιέσεις.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/06/rapti3-1.jpg)
Η παράσταση «Έλα μες στην αγκαλιά μου» θα ταξιδέψει σε όλη την Ελλάδα. Τον περιμένουμε στις 6 Ιουλίου στη Μονή Λαζαριστών στην Θεσσαλονίκη.
![](/image/s320x/file/files/1/2022/06/rapti5-1.jpg)
Ο Τάκης Ζαχαράτος στηρίζει έμπρακτα τον αγώνα για την προστασία των παιδιών. Μέρος των εσόδων από το βιβλίο του «Πάστα Σεράνο» διατίθεται στην εταιρία κατά της κακοποίησης του παιδιού, ELIZA.