Ο Κωνσταντίνος Πλεύρης και η Τζόρτζια Σιακαβάρα είναι ερωτευμένοι και δεν το κρύβουν. Μάλιστα, το ζευγάρι βρέθηκε χθες το βράδυ σε γνωστό μαγαζί του κέντρου της Αθήνας, απολαμβάνοντας ο ένας την παρέα του άλλου.
Οι παπαράτσι έπιασαν το ζευγάρι την ώρα που καθόντουσαν στο τραπέζι, με την Τζόρτζια Σιακαβάρα να κοιτά τον Κωνσταντίνο Πλεύρη στα μάτια. Η ίδια εμφανίστηκε με μια κατακόκκινη περούκα, ένα πλουμιστό φόρεμα και ψηλοτάκουνα παπούτσια, ενώ ο συνοδός της επέλεξε ένα καρό κοστούμι με ασορτί γραβάτα.
Έφαγαν, συζήτησαν και πέρασαν κάποιες ώρες μαζί, πριν αποχωρήσουν από το μαγαζί.
Δείτε φωτογραφίες από την έξοδό τους:
![Γεωργία Σιακαβάρα - Κωνσταντίνος Πλεύρης Γεωργία Σιακαβάρα - Κωνσταντίνος Πλεύρης](/image/s320x/file/files/1/2023/11/siakavara_pleuris2.jpg)
![Γεωργία Σιακαβάρα - Κωνσταντίνος Πλεύρης Γεωργία Σιακαβάρα - Κωνσταντίνος Πλεύρης](/image/s320x/file/files/1/2023/11/siakavara_pleuris3.jpg)
![Γεωργία Σιακαβάρα - Κωνσταντίνος Πλεύρης Γεωργία Σιακαβάρα - Κωνσταντίνος Πλεύρης](/image/s320x/file/files/1/2023/11/siakavara_pleuris4.jpg)
![Γεωργία Σιακαβάρα - Κωνσταντίνος Πλεύρης Γεωργία Σιακαβάρα - Κωνσταντίνος Πλεύρης](/image/s320x/file/files/1/2023/11/siakavara_pleuris5.jpg)