Οι περισσότεροι το έχουν συνδυάσει με την νυχτερινή τους έξοδο. Η οποία τις περισσότερες φορές διαρκεί μέχρι πρωίας. Το hot dog, ωστόσο, δεν είναι μόνο για το «σβήσιμο» του ξενυχτιού. Βρήκαμε εκείνες τις προτάσεις στην πόλη, που πρέπει να δοκιμάσεις οπωσδήποτε ακόμη κι αν δεν είσαι ξενύχτης. Γράφει η Ελπίδα Πιτάκη Και μην μπερδευτείς! Δεν αναφερόμαστε σε… «βρώμικο» hot dog, αλλά στις προτάσεις που βρίσκεις στην πόλη για λίγο πιο… εναλλακτικές και όχι τόσο mainstream επιλογές. Καλή όρεξη λοιπόν!
HaDog
Food Str.