Tο Bolivar Beach bar, καλωσορίζει τον Ιούνιο φιλοξενώντας στα decks του την Παρασκευή 1η Ιουνίου, έναν από τους καλύτερους Dj του σήμερα. Ο ξεσηκωτικός, δυναμικός και σαρωτικός Joseph Capriati θα γεμίσει τους χώρους του Bolivar beach Bar με το μοναδικό κι ασύγκριτο Techno στυλ του σε μια βραδιά που θα σας μείνει αξέχαστη! Μαζί του στο booth οι Mikee & Manolaco.
Event Info
Doors Open: 21:00 Είσοδος: Προπώληση: 10 ευρώ – Ταμείο: 13 ευρώ Τοποθεσία: Ακτή του Ήλιου, Άλιμος Μετακίνηση: Τραμ στάση «Καλαμάκι», Λεωφορεία: 101,142, A1, A2, B1, B2, X96 στάση 3η Καλαμακίου – Transportation Check Link Πληροφορίες – Κρατήσεις: 6970 367684