Μια φωτογραφία στο Reddit αποδεικνύει ότι η τέχνη δεν μπορεί να περιοριστεί σε έναν οποιονδήποτε καμβά αλλά μπορεί να βρίσκεται παντού. Ακόμη και σε ένα δέντρο το οποίο σε μεταφέρει στην άνοιξη… μέσα στο καταχείμωνο.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/04/tree.jpg)
Μια φωτογραφία στο Reddit αποδεικνύει ότι η τέχνη δεν μπορεί να περιοριστεί σε έναν οποιονδήποτε καμβά αλλά μπορεί να βρίσκεται παντού. Ακόμη και σε ένα δέντρο το οποίο σε μεταφέρει στην άνοιξη… μέσα στο καταχείμωνο.