Είναι η αγαπημένη εποχή όλων μας. Και όσο κι αν δεν θέλετε να το παραδεχτείτε, οφείλετε να ομολογήσετε ότι η μαγεία των Χριστουγέννων σας αγγίζει (έστω λίγο). Ή ακόμα κι αν δεν σας αγγίζει, στα μέρη που ακολουθούν αυτό θα αλλάξει! Σε ποια στέκια, λοιπόν, χορεύουμε στους ρυθμούς των Χριστουγέννων; Δείτε ποια αγαπημένα cafes στην πόλη μεταμορφώθηκαν σε εορταστικό παραμύθι και απολαύστε το για όσο διαρκέσει. Γράφει η Ελπίδα Πιτάκη
Noel
Little Kook
City Bistro