Είμαστε καλά; 500 χλμ. σούζα; Με σκουτεράκι; Πώς; Και ποιος; Ας αρχίσουμε με το ποιος. Δείτε τα βίντεο που ακολουθούν και θα συμφωνήσετε πως ο Masaru Abe δεν είναι ένας συνηθισμένος, δηλαδή εξαιρετικά ταλαντούχος και ριψοκίνδυνος στάντμαν / ζογκλέρ των δύο τροχών. Δεν του αρέσει απλά να κάνει σούζες και ΝακΝακ ή Nose Grab και Banana Split. Θέλει τα κατορθώματά του να έχουν και περιεχόμενο, συνήθως ενσταντανέ ανθρώπινων συναντήσεων ή σχέσεων.
Θανάσης Χούντρας